Copyright 2012 ТОВ СП "Синтэко". All rights reserved.

ТОВ СП "Сінтеко"
 
ТОВ "СІНТЕКО" пропонує Вашій увазі асортимент технічних миючих засобів спеціально розроблених  для виробництва пластин кремнію і пластин для сонячних панелей з метою відмивання продуктів різання в ультразвукових ваннах.

Завдяки спеціально підібраної композиції ПАР, детергенти добре видаляються з поверхні пластин і утримують відмиті забруднення в розчині.

Рада
Нейтральний миючий засіб. Використовується як базовий засіб для ультразвукового відмивання кремнієвих пластин після дротяного нарізання на верстатах з використанням абразивної суспензії на основі поліетиленгліколю. Після остаточної відмивання в деионизованной воді (протягом 20 хвилин) поверхня пластини чиста, без залишків миючого засобу, що є основною вимогою для успішного процесу текстурування пластин.

Рада-Щ4
Використовується для тих же цілей і з тими ж режимами обробки.
Має високий показник рН, що дає можливість видаляти плями органічного походження з поверхні кремнієвих пластин. Час відмивання може бути скорочено до 2-3 хвилин у кожній ванні. Додатковий ефект - зростання міцності кремнієвих пластин.

Рада-первинне відмивання
Використовується, як правило, при наявності процесу рециркуляції поліетиленгліколю в системі відмивання пластин. Це кислотний миючий засіб дає можливість видаляти плями неорганічного походження (як правило солі заліза) з поверхні кремнієвих пластин.

Фасовка - каністри по 10, 20 л.

Можлива поставка різних варіантів МС Рада з урахуванням побажань замовника і особливостей забруднень
ТОВ  "Сінтеко"
 
(044) 4833570